Komili Zeytin olarak geçmişten günümüze taşıdığımız deneyimimiz ile yenilikçiliğimizi buluşturduk, sizin için en kaliteli zeytinlerden, zeytin ve zeytinyağının geleceğini yarattık...

Komili Zeytin 1878 senesinde Osmanlı devletine bağlı Midilli adasında ürünlerini Komili markasıyla satmaya başlayan Komi’li Halis Bey’in şimdi 5. kuşak temsilcileri Komili ailesine ait bir girişimdir.

Türkiye’nin en eski markasını taşımanın verdiği sorumluluk ve farkındalık ile, önceliğimiz her zaman en üstün kaliteli zeytinleri seçerek, onları en iyi doğal malzemeler ile buluşturmak, en taze hallerinde paketleyerek ve bunun sayesinde tüm besin değerlerini koruyarak tüketicilerimiz ile buluşturmaktır.

Zeytinlerimiz özel ambalaj teknolojimiz sayesinde koruyucu veya katkı maddesi kullanılmadan, hiçbir işleme tabi tutmadan paketlenerek, açılıncaya kadar tazeliklerini koruyor. Vitamin, antioksidan ve probiyotik zengini doğal zeytin mucizesi en lezzetli hali yemeklerinizi ve sofralarınızı süslüyor.

Zeytinyağlarımız için her sene Halis Bey imzasına yaraşan en bakımlı tarlalardan gelen en iyi mahsulleri bir araya getirip tadım unsurları ve laboratuvar değerleri lezzet ve kalite kriterlerimize uygun, erken hasat toplanmış ve ardından birkaç saat içinde sıkılmış sızma zeytinyağımızı sizler ile buluşturuyoruz.


Tüm ürünlerimiz:

- %100 doğaldır, koruyucu veya katkı maddesi içermez.
- Tazedir, herhangi bir ısıl işlemden geçmez, pastörize edilmez.
- Sadece Natürel Sızma Zeytinyağı ile marine edilirler.
- İçersindeki zeytinleri ilk günkü tazelikleri ile 18 ay korur.
- Sıvı içermez: hem üzerinize dökülmez, hem çevreyi korur!
- Temassız paketlenir, ilk siz açar, siz tüketirsiniz!